Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Strona Główna

 

  

 

  images_karta.jpg EGZAMIN NA KARTĘ WĘDKARSKĄ

   Prosimy o kontakt telefoniczny 600 442 695600 442 695



 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTAWA KOŁA W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH

MISTRZOSTWA ZOSTANA ROZEGRANE 9.05 NA STAWIE 740 - ZGŁOSZENIA POD NR TELEFONU 692 40 20 43692 40 20 43.

 

 

MISTRZOSTWA KOŁA W KAT. SENIOR

W DNIU 26.04 ROZEGRANEZOSTAŁY MISTRZOSTWA KOŁA W KATEGORI SENIOR.

MISTRZEM KOŁA ZOSTAŁ KOL. MACIEJ KOZUBSKI Z WAGĄ 9430 GR, DRUGI BYŁ KOL WOJCIECH FRANK Z WYNIKIEM 7 760 GR A TRZECI KOL ALOJZY RIEDEL Z WYNIKIEM 5 970 GR. SERDECZNIE GRATULUJEMY. ZDJĘCIA

 

WYNIKI Z BIEŻĄCEGO WEEKENDU

TO BYŁ BARDZO PRACOWITY CZAS DLA NASZYCH REPREZENTANTÓW.

W SOBOTE KADECI STARTOWALI W REJONOWYCH ELIMINACJACH DO MŁODYCH TALENTÓW.

GRZEGORZ ZAKOŃCZYŁ ZAWODY NA 6 MIEJSCU, MARCIN NA 14 MIEJSCU A DEBIUTUJACY NA ZAWODACH PIOTREK RYWALIZACJE ZAKOŃCZYŁ NA MIEJSCU 20.

W ZAWODACH STARTOWAŁO 24 KADETÓW.

 

W NIEDZIELĘ KOL. STEFAN SKORA I KOL. HENRYK WILK REPREZENTOWALI NASZE KOŁO W ZAWODACH PRZEWODNICZĄCYCH SĄDÓW KOLEŻEŃSKICH I RZECZNIKÓW.

KOL WILK ZAKOŃCZYŁ ZMAGANIA NA 2 MIEJSCU NAROMIAST KL SKORA ZAJĄŁ MIEJSCE TRZECIE.

WSZYSTKIM REPREZENTANTOM KOŁA SERDECZNIE GRATULUJEMY.

 

 

PUCHAR WIOSNY

W DNIU 19.04 ROZEGRALIŚMY ZAWODY O PUCHAR WIOSNY. W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 27 UCZESTNIKÓW. ZWYCIĘZCĄ GRATULUJEMY A WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. MIŁĄ I KOLEŻEŃSKĄ ATMOSFERĘ. ZDJĘCIA

PO 4 GODZINACH ŁOWIENIA WYNIKI WYGLĄDAŁY NASTĘPUJĄCO :

Lp.

Nazwisko i Imię .

Waga/punkty

Punkty/sekt.

Miejsce

1

MATURA MARIUSZ

3630

1

1

2

STEFAN SKORA

2150

1

2

3

FRANK WOJCIECH

2080

2

3

4

PIOTR PATORA

1260

2

4

5

JERZY MATURA

1920

3

5

6

ADRIAN WOWRZYK

370

3

6

7

MAREK PANAK

1320

4

7

8

MARIAN KOT

360

4

8

9

ALOJZY RIEDEL

900

5

9

10

DARIUSZ JASKÓLSKI

110

5

10

11

JERZY WICIK

430

6

11

12

HENRYK DĄBROWSKI

170

6

12

13

JANUSZ CEBULA

NK

10

 

13

14

MIROSŁAW CZOOGAŁA

NK

10

13

15

EDWARD GÓRECKI

NK

10

13

16

PIOTR GRELA

NK

10

13

17

KRZYSZTOF KRAWCZYK

NK

10

13

18

MAREK ŁUKASZEK

NK

10

13

19

ADRIAN MALCHERCZYK

NK

10

13

20

PIOTR PIWOŃ

NK

10,5

20

 

21

NORBERT PONIC

NK

10,5

20

22

BOLESŁAW PYKA

NK

10,5

20

23

TOMASZ PYKA

NK

10,5

20

24

FRANCISZEK STEUER

NK

10,5

20

25

JACEK TOMASZEWSKI

NK

10,5

20

26

DANIEL WĘDRYCHOWICZ

NK

10,5

20

27

MARCIN WOWRZYK

NK

10,5

20